Kurumsal Değerlerimiz

“Sağlam yapı indirilen ilk tuğlayla başlar atılan son imzayla biter..”
Kalite Politikamız

Ülkemizin bugününe sahiplenip geleceğini kurarken, yapı sanatının ustası olarak Elma İnşaat’a da önemli görevler düşüyor. Bu görevlerimizi yerine getirirken, her anlamda en kaliteli yaşam alanlarını kurmak için çalışıyoruz.

Yaşam alanının gerektirdiği en doğru inşaat tekniğini, en kaliteli malzeme ile birleştiriyor… Tüm yönetmelik ve mevzuatlara uygun olarak inşa ediyoruz. Söz verdiğimiz zamanda yapıları tamamlıyor ve teslim ediyoruz.

Çalışanlarımızın her zaman en üst seviyede bilgi, birikim ve deneyim sahibi olmalarını için çalışıyoruz.

Çevre Politikamız

Biz, yaşadığımız çevreyi gelecek nesilden ödünç aldığımızın bilinciyle çalışıyoruz.

Şehrin yapılandırılmasındaki kurallara uyarak sağlık ve çevre politikalarına azami dikkati gösteriyor, birlikte çalıştığımız herkesin de göstermesini sağlıyoruz.

Kurumsal Değerlerimiz

Elma İnşaat’ın en önemli değeri; kaliteden ödün vermeden müşterileri için her zaman en iyisini oluşturmaya çaba harcayan bilgili, deneyimli ve usta çalışanlarıdır. Elbette, Elma İnşaat’ın marka değeri, özellikle şehir ve insana verdiği değerin bütünüdür. Çünkü yapı ustalığını sanata dönüştüren Elma İnşaat, yaşam alanları inşa ederken yenilikçiliği, dinamizm ve disiplini, güvenilirlik ve müşteri odaklı yaklaşımı ile bugünün ve geleceğin çağdaş tüm değerlerine sahiplenmektedir.

Çağın mimari gereklerini yerine getiren teknolojik yapılarımızı, şehrin mimari ve tarihi dokusuna zarar vermeden inşa ederken; doğal ve insan eliyle meydana gelen tehlikelere karşı en güvenli yapıları kurarken, en kaliteli malzeme ve en doğru çözüm ortaklarını seçerken tek kriterimiz müşterilerimizdir!