Tarihçe

“Sağlam yapı indirilen ilk tuğlayla başlar atılan son imzayla biter..”

Elma İnşaat

Tarihçe

Elma İnşaat 1976’da konut üretmek amacıyla kurulmuş ve kuruluşundan bu yana inşaat alanındaki geniş faaliyet yelpazesi ile hizmet veren ,konut sektöründeki önemli yatırımlarıyla büyümeye devam eden Elma İnşaat, başarılı ve deneyimli yönetim kadrosuyla geleceğe doğru sağlam adımlarla ilerlemektedir. ‘Sağlam yapı indirilen ilk tuğlayla başlar, atılan son imza ile biter zihniyeti ile yola çıkarak ‘hayallerinizi inşa etmek için çalışma düşüncesini benimseyen Elma İnşaat, ülkemizin birçok kentinde yüzlerce eseri başarıyla bitirdi ve hizmete açtı.

Şirketimiz gerek modern teknoloji kullanımı, gerekse kalite konusunda çağa ayak uydurarak teşebbüste bulunduğu sektörde kendine saygın bir yer elde etmiş marka binalar üreterek, şirketimiz inşaat, kompleks , bayındırlık ve ulaştırma toplu konut , plaza ile ilgili işleri başarıyla tamamlamış ve teslim etmiştir.

Türkiye genelinde hizmet binaları, lojmanlar, hükümet konakları, baraj ve altyapıda birçok projeyi bitirerek değerli halkımızın hizmetine sunan Elma İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. geçmişten aldığı güç ve titizlikle uyguladığı dünya standartları ile gelecekte de halkımızın ve ülkemizin hizmetinde olacaktır. Fayda üretmeyi temel alan çalışma prensipleri ile hareket ederek, inşaat sektöründe kalitesi yüksek projeler gerçekleştiren Elma İnşaat, modaya , doğaya ve teknoloji’ye uyumlu olanı yapma ilkesini benimseyerek, araştırmacı kimliğiyle dünyadaki en son teknolojileri ülkemiz insanının ihtiyacı ile buluşturmaktadır.

Yüzlerce çalışanıyla ülkemizin hizmetinde olan Elma inşaat ailesi ile her projesinde kalite standartlarını bir basamak daha yükselterek bu ülkeye ve milletine hizmet etmeye devam ediyor.